4.021 izlenme

Şeytan-ı Racim Full HD 720p izle

25-12-2013

Film Bilgileri
Şeytan-ı Racim Full HD 720p izle
4.021 izlenme

Sinema-TR.Com olarak yine bir korku film ile karşınızdayız..
Cinler Şeytanlar gerçekten var mıdır yok mudur?Bu inancınıza göre değişebilir ancak kuran-ı kerime göre cinler vardır ve inanan insanlar içinde bu geçerlidir.. Şüphesiz ki inananlarda inanmayanlarda Cinlerden oldukça korkmatakdır ancak korktuğu haldede bu türde ki filmleri izlemekten bir okadar da hoşlanmaktadır..
Şeytan-ı Racim filminde iki arkadaş aynı evde kalmakta son günlerde garip olaylar yaşamaktadır..Ancak ikiside birbirinden şüphelenmekte ve başka bir varlığın olay ile alakalı olduğunu ilk başta anlayamamaktadır..
Gençlerden birisi ailesini arayıp eve geleceğini haber verdiğinde üçüncü bir varlıgın olay ile alakalı oldugunu anlarlar ve hemen bir hocaya giderek durumu anlatırlar..
Sinema-TR.Com olarak korku filmlerinden hoşlanan izleyicilerimize Şeytanir Racim filmini kesinlikle izlemelerini öneriyoruz..
Sinema-TR.Com iyi seyirler diler..

Benzer Filmler
Vizyondaİzle.Com sitemizde bulunan filmler Vk.com, Facebook.com, Youtube.com gibi paylaşıma açık sosyal video paylaşım sitelerinden alıdığı ve sunucularımıza asla yükleme yapılmadığından dolayı RedFilmizle.Com hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz...Sitemize yapılan yorumlardan Vizyondaİzle.Com değil yorumu yapan kişi sorumludur.. Copyright © 2014 Vizyondaİzle.Com